Depresja i myśli samobójcze pomimo stosowanie leków

mam depresje, od 2008, mieszkam za granica rok, wizyte mam za 2mce u psychiatry, biore perazin 50mg bez konsultacji, bo trudnosci mam z dostepem do lekarza, jestem matka, mam meza ale czuje sie samotnie, przyjaciol tez nie mam,zadnego wsparcia, nie pracuje, ale chodze na kurs jezykowy, 3 ostatnie zajecia ominelam, bo boje sie z domu wychodzic, moj maz nie widzi zadnego klopotu bo z zewnatrz niby wszystko ok.jak powstrzymac siebie przed pochopna decyzja, bo mam mysli samobojcze...tylko dzieci mam

Proszę jak najszybciej poszukać możliwości rozmowy z kimś. Wielu psychologów oferuje też sesje przez skype. Ma pani dzieci, warto powalczyć o siebie.

W każdym kraju istnieją możliwości leczenia. W przypadku głębokiej depresji i myśli samobójczych konieczna jest NATYCHMIASTOWA wizyta u psychiatry. Nie można zwlekać. Nie można też brać środków, które nie zostały zapisane przez specjalistę, a tym bardziej leków przeciwpsychotycznych! Jest to absolutnie niedopuszczalne. Proszę poprosić o natychmiastową wizytę u psychiatry ze względu na zły stan zdrowia lub udać się na izbę przyjęć najbliższego szpitala.