Spotkania AA i myśli samobójcze

Witam Mam taki problem nie pije alkocholu i nie pale papierosuw 3lat chodze na spotkania aa i z psychologiem ale wras mnie przychodzo mysli samobujcze po prostu za mykam sie w sobie zal do kazdego mam nie chce mi sie zyc czesto przechodze iritacje .

Zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry,
Być może należy zastosować lek antydepresyjny.
Leki te nie mają własności uzależniajacych. Poprawa jest zwykle po 2-3 tygodniach, czasami nawet szybciej.
Pozdrawiam Noworocznie. JW

Szanowany Panie, myśli samobójcze to poważny problem, który może być spowodowany takimi zaburzeniami jak depresja czy zaburzenia osobowości. Najlepiej gdyby opowiedział Pan o nim swojemu psychologowi. Pozdrawiam, Monika Wysota