Obniżenie nastroju i myśli samobójcze u 24-latki

Witam. Mam na imie Ola. Od 2 lat nie wysypiam sie, nie chce mi sie nic robic, wychodze z domu tylko wtedy gdy musze. Chciałam wyskoczyc przez okno, potem ciełam sie. Jestem dla wszystkich nie mila. Nie chce mi sie juz zyc...

Prawdopodobnie to ciężka postać depresji. Natychmiast proszę udać się do doświadczonego lekarza psychiatry lub przy silnych myślach samobójczych na izbę pzyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego. Absolutnie nie można lekceważyć objawów. Im szybciej rozpocznie Pani leczenie, tym szybciej dojdzie Pani do zdrowia.