Co robić, gdy mam stany lękowe i myśli samobójcze?

od pewnego czasu mam stany lekowe oraz zmiany nastrojuw zaczely dreczycmnie również myśli samobójcze. co mam zrobić?

Dzień dobry, proszę natychmiast skontaktować się z ośrodkiem interwencji kryzysowej albo udać się do psychiatrycznej izby przyjęć. Tutaj znajdzie Pan potrzebne numery http://samobojstwo.pl/ Proszę zapewnić sobie wsparcie bliskich osób, powiedzieć im o problemie. Proszę nie zwlekać. Potrzebuje Pan specjalistycznej pomocy i leczenia, by wrócić do zdrowia.