Ciągłe zdenerwowanie, myśli samobójcze i zmienne nastroje

Witam mam pytanie nie wiem co sie dzieje od jakiegos czasu po nocach nie moge spac w dzien krzycze na dziecko nie wazne co zrobi ciagle jestem zdenerwowana mam mysli samobujcze do tego zmienny nastruj prosze o pomoc bonie wiem co sie dzieje

Podobne zaburzenia mogą świadczyć zarówno o poważnym kryzysie, przemęczeniu lub depresji. Warto skonsultować się z psychologiem, który zdiagnozuje i zaproponuje odpowiednie leczenie.