Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wymioty, biegunka a nerwica i lęki

Witam Mam problemy ze zdrowiem. Zaczęło się od wymiotów, dreszczy, lęku. Zrobiłam badania. Wykluczono dolegliwości jelitowe, żołądkowe, hormonalne. Tomografia głowy ok. Obecnie chodzę na terapię, biorę leki Belergot Hydroksizinum Sympramol Lecze się juz 3 miesiąc ale to nic nie pomagło Nadal mam lęki. Kiedy muszę wyjechać z domu pojawiają się wymioty i biegunka. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować Proszę mi powiedzieć co mam dalej robić, gdzie i jakiej pomocy szukać?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Zalety gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.

W przypadku nerwicy lękowej psychoterapia może trwać dłuższy czas. Zachęcam z jednej strony do cierpliwości, z drugiej do omawianie ze swoim terapeutą swoich niepokoi związanych z subiektywnym brakiem postępów, wątpliwości, a także oczekiwań i potrzeb związanych z psychoterapią. To także ważny element procesu terapeutycznego.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu wynika, że jest Pani w procesie leczenia farmakologicznego i psychoterapeutycznego, sugeruję wnieść wątek objawów, występujących u Pani, u lekarza prowadzącego i psychoterapeuty.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy