W jakim celu lekarz zleca wykonanie badania b-HCG u 7-latki?

Dzien dobry.mam pytanie do czego endokrynolog dzieciecy np.wieku 7 lat potrzebuje b-hch.corka ma padaczke,cechy autystyczne ze spektrum ,z rezonansu ma stwierdzone torbiel powyzej normy na szyszynce,powiekszona przysadke mozgowa i jest w trakcie badan genetycznych ma podejrzenie rzadkich chorob genetycznych. Corka ma teraz 8lat.

Witam serdecznie,

Niestety nie posiadam kompetencji, które pozwoliłby mi odpowiedzieć na Pani pytanie. Jestem psychologiem, terapeutą pracującym w nurcie systemowym. Jestem pewana, że gdy zada Pani to pytanie endokrynologowi, który wykonywał badanie, udzieli on Pani informację, w jakim celu je zrobił,

Pozdrawiam,

Basia Duch

Dzień Dobry Pani,

Zapraszam Panią z pytaniem do lekarza prowadzącego Pani Córkę, gdyż zna on Pani Córkę i historię objawową.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego, dla Pani i Córeczki,

Irena mielnik-Madej
aneris@op.pl