Czy można stosować Immunotrofinę w aerozolu?

Szanowni Państwo, Obecnie mam problemy z migdałkami. Póki co lekarz zaproponował Immunotrofinę w aerozolu. W aptece dostałem Immunotrofinę Kaszel. Przeczytałem skład i wskazania i zauważyłem że nigdzie nie wspominająa one o wspomaganiu leczenia migdałków, natomiast skład jest różny od Immunotrofiny w syropie, która te wskazania już posiada. Mam zatem dość proste pytanie, czy został mi wydany dobry lek?

Dzień Dobry Panu,

Zapraszam Pana do ponownego kontaktu z lekarzem, celem rozwiania Pana wątpliwości.

Życzę Panu tylko pomyślności,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl