Strach przed pękającymi balonami

mam 31 lat interesuje sie nadal balonami jest pewien problem boje sie gdy pakaja.jest jakas rada?by przestac sie bac chuku ?balonow.

Większość ludzi odczuwa dyskomfort i obawia się, ze balon wybuchnie no podczas dmuchania. Jest naturalna reakcja na głośny dźwięk, jeszcze atawistyczna (będąca adaptacyjnym przyzwyczajeniem przodków- huk=strach=adrenalina= szybka ucieczka=przeżycie)
Pytanie jak się to objawia u Pani? co się dzieje? w jaki sposób wpływa to na Pani życie? itp.

Dzień Dobry Pani,

Proszę skonsultować się z psychologiem, wówczas będzie Pani mogła dotrzeć do przyczyny Pani lęku i niepokoju, czego Pani serdecznie życzę,

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl