Zachowanie chłopaka w stosunku do dziewczyny

Dzień dobry . Znam chłopaka od jakiś dwóch miesięcy . Intryguje mnie bardzo . Dzwoni do mnie codziennie prawie . Jest ze mną bardzo szczery i widzę że mu na mnie zależy , troszczy się o mnie , interesuje się gdzie jestem co robię , gdy się spotykamy w gronie jego bądź moich znajomych stara się pokazać że jestem jego mówi do mnie "skarbeczku , kochanie" ... Ostatnio był u mnie na grilu i dzwoniła do niego jego mama pytała gdzie jest powiedzial "u mojej dziewczyny" .Zalezy mu czy tylko sie bawi?

Witam,
nikt poza chłopakiem nie będzie znał odpowiedzi na te pytanie. Proszę z nim szczerze porozmawiać. Sama Pani jednak przyznaje, że troszczy się o Panią i widać, że mu zależy. Skąd więc te wątpliwości?
Pozdrawiam.