Jak rozumieć zachowanie chłopaka?

Jak rozumieć zachowanie chłopaka,ktory po różnych uniesieniach powiedział "kocham Cie" następnie nie odzywał sie do mnie poniewaz chciałby czegoś więcej a ja nie moge mu tego dać, (jestem w związku), dzwoni utrzymuje kontakt , chce sie zobaczyc nawet po 6 miesiecznej przerwie, zeby za 2 tygodnie odpisac na moją wiadomosc ze mam sobie dac spokój, raz w wiadomosci jest przejęty a raz przeraża mnie swoją obojętnoscią, czy to są przejawy jego tęsknoty?Czy mozna o kimś nagle zapomniec?Zalezy mi nim

Witam!
Najwyraźniej chłopak, na którym Pani zależy oczekuje, że dokona Pani wyboru. I ma rację. Nie można się jednoznacznie deklarować, jeśli nie ma się pewności, że partnerka także jest zaangażowana.
A z Pani listu wynika, że jest już Pani w innym związku.
Musi się Pani zdecydować, który z mężczyzn jest dla Pani ważniejszy. Obecny układ nie ma żadnej przyszłości.
Życzę powodzenia, J.Pluta

Witam, jeżeli to na nim Pani zależy to dlaczego jest Pani w związku z innym? Konieczność wyboru, któregoś z nich wydaje się oczywista. Pozdrawiam