Załamanie koleżanki po rozstaniu z chłopakiem

Pół roku temu kolezanke rzucił chłopak. Ona od tego czasu ciagle nie dawała za wygrana przychodziła do niego sprawdzała płaka straszyła samobójstwem a on nie chciał podejmowac drastycznych kroków wiec strał sie trzymac ją na dystans ale jak było z nia zle to ją pocieszał co robiło jej złudne nadzieje. ale od pewnego czasu to sie stało bardziej powazne raz zjadła 23 tabletki i spała połtora dnia a tydzien później 103 tabletki i syrop po wymiotach doszła do siebie ale te mysli jej nie przeszły.

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Myślę, że koleżanka potrzebuje pomocy specjalisty. Pewnie już wiele razy słyszała od bliskich, że to nie ma sensu, że znajdzie innego itd. itp. Najwyraźniej to rozstanie wytrąciło ją z równowagi zbyt mocno, żeby wystarczyła tylko pomoc przyjaciół.

Dzień dobry!

Bezwzględnie koleżanka powinna otrzymać opiekę psychologiczną oraz psychiatryczną, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!