Tęsknota za toksyczną dziewczyną

Mam 18 lat, zmarnowany rok w szkole i niby zakończony toksyczny związek z dziewczyną ale nie potrafię przestać myśleć o dziewczynie ani odnaleźć się w szkole. Mimo tego że przez długie lata byłem prymusem i spotykałem się z dziewczynami ta jedna wniosła w moje życie zmiany. Po raz pierwszy uprawiałem z nią seks i zaangażowałem wszystkie swoje zmysły nie potrafiłem żyć bez tej bliskości. Każde spotkanie kończyło się seksem teraz mnie porzuciła a ja myślę tylko o niej i o seksie. Mam b. złe oceny

Witam. Wygląda to tak, jakby był Pan zafascynowany tym seksem i dlatego tak tęskni za tą dziewczyną. Ale jest inna kwestia- taka, że tęskni Pan za toksyczną (jak sam nazywa) dziewczyną. I to wymagało by pracy psychoterapeutycznej nad sobą, aby w przyszłosci, przy wyborze potencjalnej żony czy partnerki, dokonywał Pan konstruktywnych, zdrowych decyzji.
Magdalena Brabec

Okres życia, w jakim się Pan znajduje, tj. bycie na progu dorosłości może wywołać kryzys. Być może dlatego związał się Pan tak mocno z dziewczyną, a ta relacja zapewniała Panu bliskość i poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo zaangażowanie w uprawianie seksu wzmocniło przeżywanie relacji a fakt, że to dziewczyna podjęła decyzję o rozstaniu, a nie Pan, utrudniają Panu przeżyć to rozstanie.
Dobrze byłoby, aby porozmawiał Pan z kim szczerze o sobie i swoich uczuciach.