Problem ze wzwodem po rozstaniu z dziewczyną

Witam mam 20 lat , moje problemy dotyczące wzwodu zaczęły się po rozstaniu z dziewczyną z którą byłem 3 lata mogliśmy uprawiać seks 3 razy dziennie, po rozstaniu i braku współżycia zacząłem się masturbować kilka razy dziennie.Teraz gdy próbowałem to zrobić z inną dziewczyną mam problem żeby mi stanął , jeżeli już stanie nie jest to pełen wzwód i nie trwa długo.Staram się ograniczać masturbację do minimum lecz nie widzę większej poprawy.Czy są jakieś leki które pomogą mi wrócić do normalności ?

Dzień dobry!

Wspomina Pan, że trudności z erekcją pojawiły się w kryzysowym dla Pana czasie - w związku z rozstaniem z partnerką, budowaniem nowej relacji, dużych życiowych zmian - to naturalne. Prawdopodobnie z punktu widzenia medycznego jest Pan osobą całkowicie zdrową, stąd leczenie farmakologicznego może być zupełnie niekonieczne i/ lub niewłaściwe. Właściwym kierunkiem jest raczej konsultacja z psychologiem i rozpoznanie, jakie emocje, nastrój, sposób myślenia, relacja z obecną i byłą partnerką, bieżąca sytuacja itp. wpływają na erekcję.

Pozdrawiam!