Niepełny wzwód - mam się tym przejmować?

Witam. Mam 18 lat i podczas pierwszego stosunku z dziewczyną zauważyłem, że mój penis nie osiąga pełnego wzwodu. Wzwód występuje, lecz jest on niepełny. Tak samo dzieje się podczas masturbacji, czy porannych erekcji. Czy są to już zaburzenia erekcji czy nie mam się czym martwić?

Witaj,

Kłopoty ze wzwodem są częstą dolegliwością mężczyzn rozpoczynających życie seksualne.
Obawy o pozytywny rezultat zbliżenia z partnerką, uczucie presji rzutują na jakość i w ogóle występowanie erekcji.

Jeżeli jednak problem będzie występował w dalszym ciągu, doradzam kontakt ze specjalistą.

Pozdrawiam.