Co może być przyczyną zaniku erekcji podczas stosunku?

Dlaczego podczas stosunku penis nagle przestaje stać? Różnie to sie dzieje raz po 2 min , raz po 10 niezależnie ode mnie. Czasem po prostu w ogóle nie chce stanąć :/

Jeśli jest Pan ogólnie zdrowym mężczyzną, to w Pana wieku najbardziej prawdopodobną przyczyną jest stres. Oczywiście proszę nie traktować mojej odpowiedzi w kategoriach jednoznacznej diagnozy. Taką może postawić lekarz urolog lub seksuolog. Jeśli nie stwierdzą przyczyn medycznych, pozostaną psychologiczne, czyli stres właśnie.
Czy ma Pan wzwody poranne? Czy poza zbliżeniami seksualnymi ze wzwodem także są problemy? Czy stosuje Pan masturbację? A jeśli tak, czy w trakcie masturbacji występują kłopoty z erekcją?
W swoim pytaniu nie zawarł Pan zbyt wielu informacji, dlatego trudno także cokolwiek doradzić. Niemniej stres jest częstą przeszkodą w relacji seksualnej z nową partnerką lub na początku życia seksualnego.
Rozwiązaniem może być szczera rozmowa z partnerką/partnerem seksualnym. Pogodzenie się z faktem występujących kłopotów ze wzwodem i jednocześnie umiejętność zachowania bliskości także bywają bardzo pomocne.
Polecam konsultację u seksuologa.
Pozdrawiam i życzę dużo pomyślności!
seksuolog@grabowski.gr