Problem ze wzwodem - czy udać się do lekarza?

Mam 25 lat i jestem mężczyzną, od 4 lat jestem w stałym związku z dziewczyną i od 4 lat w 100% formie do seksu! Nawet po kilka razy dziennie, a jak nie seks to masturbacja też dużo. Nie było dnia ani godziny żebym nie miał ochoty na seks czy mógłbym nie dać rady. Zawsze w formie aż ostatnio, kiedy kochałem się z dziewczyną po chwili mój penis stał się miękki, myślałem że się zmęczyłem, więc odpoczęliśmy i po chwili jeszcze raz i było już tylko gorze. Przybiło mnie to, bo myślałem, że może jestem przemęczony. Zrobiłem kilka dni przerwy od seksu i masturbacji i spróbowaliśmy raz jeszcze i znów to samo! Nawet podczas masturbacji mój penis nie jest taki jak wcześniej a i też szybciej opada! Zwróciłem uwagę na moje poranne erekcje, których też brak od jakiegoś czasu. Co to może oznaczać? Przesycenie seksem? Za mało testosteronu? Czy jakaś blokada psychiczna, jak to sprawdzić? Nie trwa to długo, bo jakieś 2 tygodnie, ale martwię się.

Witam!
Wiele może wskazywać na to, że problem z osiągnięciem wzwodu ma jedynie charakter przejściowy.
Przyczyn takiego stanu może być wiele. Istotny wpływ może mieć tu właśnie ogólne przemęczenie, ale także kondycja psychiczna. Stres, potęgowany chociażby obawą o dalsze życie intymne, nerwowe sytuacje czy problemy osobiste mogą czasowo obniżyć zdolność do osiągania wzwodu. Problem ten może mieć swoje źródło także w niewłaściwej diecie, gwałtownej zmianie nawyków żywieniowych czy stosowaniu używek.
Jeżeli, w miarę eliminacji wspomnianych czynników, kłopoty z erekcją nie będą ustępowały samoistnie, zalecam konsultację z urologiem.

Pozdrawiam