Jak usunąć problem ze wzwodem?

Mam problem z osiągnięciem wzwodu. Penis nie reaguje przy intensywnych kontaktach z kobietą. Oglądam porno od ok. 2 lat, ale nie jest problemem by zrobić sobie kilku dniową przerwę. Nigdy też nie gustowałem w "hadkorowym" porno, często zadowalałem się jednym zdjęciem, nawet niekoniecznie w 100 % nagim - często kobieca pupa wystarczała. Masturbowałem się maks. 7 dni w tygodniu. Aktualnie nie robię tego od ok. tygodnia i nie czuję "odstawienia", ale problem ze wzwodem istnieje.

Witam. Odstawienie masturbacji i pornografii wydaje się konieczne jako pierwszy etap. Jeżeli po 2-3 miesiącach zaprzestania w/w aktywności nie zaobserwuje Pan poprawy swego funkcjonowania w sferze seksualnej z partnerką, należy skonsultować się osobiście z seksuologiem- psychologiem lub lekarzem. Pozdrawiam