Co zrobić po rozstaniu z dziewczyną?

Witam. Mam 18 lat i 10 maja rozstalem sie z moją dziewczyna. Bylismy razem ze sobą pol roku i byla ona moja pierwszą kobietą. Poznalismy sie w trudnym okresie w jej i moim życiu. Ja zmienilem w pewnym sensie ją a ona mnie to chyba dla tego tak bardzo sie do niej przywiazalem... Teraz po rozstaniu nie wiem co sie ze mna dzieje nie odczuwam tylko bólu psychicznego ale widze także objawy fizyczne. Jest mi niedobrze, kompletnie nic nie moge jesc, jestem oslabiony caly czas chodzę rozstrzęsiony i nie moge sie na niczym skupić. Psychicznie jestem zalamany, nic mi sie nie chce, ciagle rozmyslam o niej, za rok matura powiniennem sie uczyc ale szczerze mówiąc teraz nie obchodzi mnie to czy zdan mature to czy wogole zdam do nastepnej klasy. Jak bylem z nią to miałem ogromna motywację do nauki poniewaz na studia chcialem isc do jej miasta a teraz to wszystko mi jedno. Jestem poprostu zalamany nie wiem co mam zrobic, jak choć w minimalnym stopniu złagodzić to wszystko. Nie widzę przyszłości bez niej

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu, ze zechciał Pan podzielić się swoim przeżywaniem emocjonalnym, po rozstaniu z Pana Dziewczyną.
Mam nadzieję, że już samo napisanie o tym, przyniosło Panu ulgę.

Z zaprezentowanej przez Pana relacji, wynika, że była to dla Pana pierwsza relacja uczuciowa i tak pięknie Pan o tej relacji napisał, że:
>>Poznalismy sie w trudnym okresie w jej i moim życiu. Ja zmienilem w pewnym sensie ją a ona mnie to chyba dla tego tak bardzo sie do niej przywiazalem...<<

Wyobrażam sobie, że tym bardziej jest to dla Pana trudne doświadczenie..
Zachęcałabym Pana, by w tym właśnie czasie, nie pozostawał Pan sam, by sięgał Pan po obecność i rozmowę bliskich dla Pana Osób.

Proszę również skontaktować się osobiście z Psychologiem, by mógł Pan przepracować trudne doznania.

Jeśli potrzebowałby Pan wsparcia psychologicznego (ad hoc) już dzisiaj, ma Pan możliwość skontaktowania się, z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie w godz. 14.00-22.00, gdzie mógłby Pan otrzymać wsparcie specjalistyczne.

Wspieram Pana mentalnie, życząc Panu Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605