Jak ponownie rozkochać dziewczynę?

Co zrobić gdy dziewczyna mówi że mnie nie kocha po roku związku ? Czy żeby pokochała trzeba czasu? Tęsknoty? Wiem że nie zmusze ale co tak naprawdę musi się stać żeby to uczucie wróciło? Pomóżcie mi. I powiedzcie co musi się stać. Czy to wystarczy czas żeby poczuła to coś?

Dzień dobry!

Osłabnięcie uczuć i kryzys w związku to zawsze trudne doświadczenie. Niestety, tak jak Pan wspomina, nie jest możliwe wpłynięcie na cudze uczucia, "zmuszenie" do miłości. Sam czas nie jest tu kluczowy, ponieważ wszystko rozgrywa się w myślach i emocjach dziewczyny. Czas można towarzyszyć zarówno odnowieniu i wzmocnieniu jej uczuć wobec Pana - jak i ich osłabnięciu i decyzji o rozstaniu.
Zachęcam do rozmowy z dziewczyną, jak uważa, dlaczego jej miłość do Pana osłabła/ minęła, czy domyśla się, z czym to się wiąże, jak się z tym czuje, czy jest coś, co moglibyście Państwo (Pan lub ona lub oboje) zrobić aby pojawiła się szansa na kontynuowanie związku i odbudowanie więzi, czy też nie.

Pozdrawiam!

Witam,
niestety nie ma gotowych algorytmów mówiących o tym co trzeba zrobić, by ktoś nas pokochał. Może Pan jedynie rozmawiać z dziewczyną o tym. Zapytać czy jest szansa na naprawienie relacji. Jeżeli jednak uczucie wygasło być może już nic nie można zrobić.
Pozdrawiam