Co zrobić, żeby odzyskać dziewczynę?

witam, z góry dziękuję za poświęcony czas, mam problem z dziewczyną, a właściwie z rozstaniem z nią, minęło kilka dni, mamy kontakt, ale bardzo słaby na początku wydawało się, że to przeze mnie i obwiniałem się, po paru dniach podczas rozmowy powiedziała, że to przez nią, ja byłem dla niej dobry i w ogóle, pytanie brzmi, co robić? jak ją odzyskać? twierdzi, że chcę być sama, że coś wygasło dodam tylko jeszcze, że już nie raz zrywaliśmy i wracaliśmy do siebie.. co zrobić by znów było jak dawniej?

Warto przede wszystkim przyjrzeć się temu, dlaczego tak często się Państwo rozstają? Co jest przyczyna niepowodzeń? Bo rozumie,że sytuacja się powtarza i do rozstań dochodzi co jakiś czas. Tak, jakby zmiana następowała dopiero w sytuacjach ostatecznych lub jakby dziewczyna nie była szczęśliwa w tej relacji, ale nie potrafiła podjąć odpowiedzialnej i konsekwentnej decyzji. Zachęcam do rozmowy i przyjrzeniu się (szczeremu) relacji.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza