Pomoc psychologiczna dla kobiety podejrzewającej chłopaka o zdradę

Od pewnego czasu podejrzewałam mojego chłopaka o zdrade, mamy dziecko. Pisał po kryjomu smsy i czasem zachowywał się dziwnie, niedawno go zamknęli do wiezienia, jestem załamana psychicznie nie wyrabiam, do tego jakaś baba zadzwoniła do mnie po tym jak go zamknęli że on mnie nie kocha i że jest z nim w ciąży, te słowa dudnią mi cały czas w głowie. Co mam zrobić załamałam się psychicznie , żyć mi się nie chce, proszę o pomoc.

sytuacja nie wyglada ciekawie dla jednych, a dla innych moze byc wyzwaniem kreatywnosci...(jest TYLE DO ZMIANY, DO ZROBIENIA)... od nas tylko zalezy , co myslimy.... łatwiej dokonac zmian przy wsparciu psychoterapii, ktora polecam... wtedy mozemy zobaczyc zasoby w problemach..i krok po kroku zmienic swoje zycie na bardziej satysfakcjonujace....dlaczego Pani wybrala wlasnie takiego mezczyzne? co w nim rezonuje z Pania? czy chcialaby Pani tak zyc/czuc sie do konca zycia, czy moze dzieki temy zycie zmusza Pania do pewnych zmian....do poszukania radosci, sensu i zajecia sie soba, aby nauczyc dziecko jak kreowac szczescie na codzien...powodzenia, pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Wierzę, że czuje się Pani okropnie jakby cały świat się Pani zawalił i nie widzi wyjścia z sytuacji. Wydaje mi się, że popełnione błędy nie są najważniejsze, bo wszyscy je popełniamy, tylko czy umiemy o nich mówić. Jeżeli uda się Pani porozmawiać z chłopakiem o swoich obawach, telefonie od tej kobiety, być może znajdziecie jakąś nić porozumienia. Jeżeli mu zależy na Pani, będzie chciał utrzymać ten związek. Pozostaje jeszcze pytanie, czy naprawdę szczerze chce Pani być z kimś, kogo uczucia nie jest Pani pewna, kto może Panią zdradzać, kto nie umie z Panią rozmawiać o ważnych sprawach. Może Pani zaangażowanie wymaga przemyślenia.