List wyrażający uczucia do chłopaka

Witam. Chciałabym napisać list do chłopaka, który mnie odrzucił, nie wiem czy to dobry pomysł. Chciałabym się z nim spotkać i sama mu powiedzieć, co czuje , ale nie mam na to szans, gdyż On nie chce. Chciałabym, aby ten list był optymistyczny, taki w ktorym pokaze mu, ze nie bede plakac tylko wezme sie za swoje zycie, skupie sie na działaniu, aby spełnić marzenia. On nic do mnie nie czuje, chociaz mowi, że nie jestem dla niego nikim, ale nigdy mi tego nie wyjaśnił. Czy powinnam pisać ten list ?

Szanowna Pani, najlepiej byłoby gdyby spotkała się Pani z byłym chłopakiem i powiedziała mu co czuje. Jednak tak jak Pani zaznacza chłopak nie życzy sobie takiego spotkania. Moim zdaniem napisanie listu w tej sytuacji to dobre rozwiązanie. W ten sposób przekaże Pani partnerowi to, czego nie może Pani powiedzieć jemu podczas rozmowy z nim. Poza tym dzięki spisaniu swoich odczuć uporządkuje Pani swoje doświadczenie a jednocześnie będzie to dla Pani taki rytuał zamknięcia relacji, która się zakończyła. Pozdrawiam, Monika Wysota

list moze Pani napisac, ale lepiej go nie wysylac...tylko po napisaniu zajac sie soba i swoim zyciem, tak, aby Pani czula sie lepiej.powodzenia.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam, bez względu na to, czy zdecyduje się Pani wysłać list, proszę go napisać. Uporządkuje on Pani emocje, przyniesie pewne podsumowanie, a może pozwoli wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu będzie Pani łatwiej zamknąć za sobą stary rozdział.

Witam, najlepiej nie zajmować sobie już tym głowy. Jeśli koniecznie chciałaby Pani napisać list, żeby wyrzucić z siebie zalegające myśli, to dla siebie samej warto taki list napisać, a potem symbolicznie podrzeć albo spalić. Chłopak nie wart Pani uwagi. Czeka Panią jeszcze wiele ciekawych i wartościowych znajomości. Warto zająć się czymś pożytecznym. Pozdawiam