Rozstanie z chłopakiem po 5 latach związku

Byłam z partnerem 5 lat.Problem pojawił się gdy coś stało się mu w palec spuchł mu, ciekło z tego a on nawet nie poszedł do lekarza.Gdy wspomniałam o lekarzu dał mi szturchańca w talii. Przez rok nie zaproponował spotkania pierwszy.Kilka razy cały weekend czekałam czy w ogóle się widzimy.Zapytałam czy chce ze mną być w ogóle on mi,że nie wie.Wyszło,że wiecznie czegoś od niego chce i on dla siebie czasu nie ma choć tylko w weekendy widzieliśmy się.Gdy chciałam pogadać=podał tylko dzień..co robić?

Warto, żeby Pani zastanowiła się, jak się czuje w tej relacji i czy taki związek spełnia Pani potrzeby. Jeżeli tak nie jest, warto porozmawiać o tym z partnerem, jednak on musi także chcieć podjąć taką rozmowę. Jeżeli trudno Pani uporządkować swoje emocje, wątpliwości, zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa bądź psychoterapeuty, by zrozumieć, co powoduje, że jest Pani w takiej relacji.