Rozstanie z chłopakiem po 6. latach związku

Mój chłopak zerwał ze mną miesiąc temu po 6 latach zwiazku,było to dla mnie zaskoczenie bo nic na to nie wskazywało wszystko było miedzy dobrze wiadomo zdarzały się tez kłótnie.niespełna dwa tygodnie po rozstaniu dowiedzialam się ze spotyka się ze swoja koleżanka.zarzeka się ze to tylko jego koleżanka, ze jak to on ujął kręci z nią bo ona pomaga mu zapomnieć.spędza z nią każda wolna chwile,sypia z nią.nie mogę zrozumieć jak w ciągu kilku dni zapomniał o tym co nas łączyło a ja nadal go kocham

Rozumiem, ze to, co Pani czuje to nie tylko smutek, żal, rozczarowanie, ale także złość wobec tego co się wydarzyło. Przeżycie i przepracowanie tych emocji zajmie trochę czasu (to trochę jak żałoba po stracie czegoś bardzo ważnego). Można pozwolić sobie pomóc i skorzystać z pomocy psychologa, który razem z Panią przepracuje emocje związane z rozstaniem, a także pomoże odbudować samoocenę, poczucie wartości, pewności siebie, bezpieczeństwa, zaufania. To wszystko pomoże w dalszym budowaniu swojego życia i relacji.

Dzień dobry. To bolesne doświadczenie- angażowała się Pani przez 6 lat w związek. Warto w takich chwilach oprzeć się na przyjaciołach, pozwolić sobie na żal i złość. Potem przyjdzie czas na to, by zadbać o siebie, zrobić coś, na co Pani być może nie miała czasu będąc w związku. Warto przypomnieć sobie, co lubię i co chcę dla siebie zrobić.
Pozdrawiam serdecznie

Witam. Myślę, że on zbierał się z tą decyzją już od dłuższego czasu. Czekał na jakiś pretekst. Zabrakło mu cywilnej odwagi. Przez to dowiedziała się pani o nim czegoś czego dotąd nie wiedziała. Warto teraz pomyśleć o sobie. Pójść do fryzjera, zmienić fryzurę. Pięknie się ubrać i pójść na spotkanie ze znajomymi, jak najwięcej przebywać ze znajomymi, nie pozostawać samej w domu przez dłuższy czas. Pójść na randkę. Pomyśleć co sprawiłoby pani przyjemność i zaspokoić tę potrzebę. Zapisać się na jakieś kursy. Powodzenia