Uzależnienie od filmów erotycznych

Zapomniałam dodać, że aby mu pomóc gdy zacznie o tym myśleć zorganizowałam mu worek treningowy w który ma uderzać aby rozładować emocję. Dostał specjalny zeszyt w którym ma zapisywać co czuje gdy ma chwilę zwątpienia, co miesiąc jest napisane kilka słów ode mnie aby wiedziałm, że moze na mnie polegać. Pomoże mu to aby zwalczyć swoje uzależnienie od filmów erotycznych ?

jezeli ktos ma problem, to glowna prace w jego rozwiazaniu musi wykonac sam.pomoc polegajaca na rozwiazaniu problemu u kogos wzmacnia problem i obniza motywacje oraz przenosi odpowiedzialnosc na zewnatrz.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Jeśli uzależnienie jest silne, warto zachęcić go do podjęcia konsultacji z psychologiem oraz psychoterapii. wspieranie go opisanymi przez Panią działaniami na pewno będzie pomocne, może jednak nie wystarczyć i konieczne będzie podjęcie specjalistycznego leczenia.

Witam Panią. Ten kolejny Pani post świadczy o Pani dużym zaangażowaniu, ale też w moim przekonaniu o dużej odpowiedzialności w pomocy partnerowi. Jakoś w Pani opisach brakuje mi jego zaangażowania. Obawiam się, że to po Pani stronie jest szukanie sposobów. Nadal podtrzymuję to co napisałem w poprzedniej odpowiedzi. Proszę o siebie zadbać bo uwagę, czas i energię poświęca Pani głównie partnerowi. Sprawdzianem jego autentycznego zaangażowania i odpowiedzialności za siebie może być nawiązanie współpracy ze specjalistą. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/