Dlaczego mójpartner ogląda pornografię?

witam , mam prawie 19 lat jestem w związku z chłopakiem już rok czasu który ma 23 lata jest dojrzały i dla mnie dobry , ale bardzo mnie boli to że czasami znadej w jego historii nagie zdjecia kobiet , ogląda pornole itp rzeczy , ja tego nie rozumiem dlaczego on tak robi? jestem piekna kobieta bardzo i on mi też to mowi , zapewniam mu fajne widoki , bardzo mnie to boli rozmawialam z nim o tym ,ale on mowi ze nie oglada i że tylko szukał w tych pornolach ciekawych pozycji i że patrzy na inne

Witam. Być może (nawet bardzo prawdopodobne), że pani chłopak ma z tym problem, który może być uzależnieniem od pornografii (seksoholizm).
Magdalena Brabec

Zainteresowanie treściami erotycznymi to jeszcze nic niepokojącego..Ważniejsze są postawy i zachowania wobec Pani oraz otaczającego świata.