Leczenie zaburzeń lękowych a homoseksualne fantazje

Mam 23 lata leczę się na zaburzenia lękowe. Od dziecka oglądam mnóstwo pornografii i sie masturbuje. Odkad pamietam zakochwiałem się w dziewczynach. Bardzo kocham moją dziewczynę i mamy bardzo udany seks.. Nigdy nie zwróciłem uwagi na zadnego faceta w realnym życiu, a mam wielu przyjaciół. Mam jednak sporadycznie ostre fantazje homoseksualne. Nie o konkretnych facetach, a raczej o sytuacjach i czynnościach. Czuję podniecenie wraz ze strachem. Skąd to się bierze? Czy to świadczy o orientacji?

Witam, temat jest wielowątkowy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u doświadczonego terapeuty
Pozdrawiam Anna Szyda