Dlaczego ostatnio nie odczuwam pociągu seksualnego?

Witam, mam 45 lat. Od ponad 10 lat biorę tabletki antykoncepyjne (logest, regulon). Od paru miesięcy kompletnie nie odczuwam pociągu seksualnego. Nie wiem, co się dzieje ze mną? Seks kompletnie mnie nie interesuje. Co mam zrobić? Mój partner jest wyrozumiały, ale bez przesady... Agnieszka

Dzień dobry!

Utrata zainteresowanie seksem może mieć różne przyczyny. Trudno odgadnąć, które z nich mają miejsce u Pani. Warto skonsultować się z prowadzącym lekarzem ginekologiem lub seksuologiem (lekarzem lub psychologiem) - dla dłuższej rozmowy, zebrania większej ilości informacji i przeprowadzenia badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!