Brak satysfakcji z seksu a masturbacja

Witam , mam problem związany z seksem , podczas stosunku nic nie czuje . Kompletnie nic , dodam ,że wcześnie bardzo często sie masturbowałem , nie wiem czy to ma coś wspólnego . Dziękuje i prosze o odpowiedz

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę skonsultować się z seksuologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!