Co powoduje duży popęd seksualny?

Witam mam 23 lata i masturbuje sie ok 5 razy dziennie do tego dochodza co jakis czas stosunki z moją dziewczyna nie wiem czym to jest spowodowane ze tak mi sie chce. Dawnij bylo normalnie dopiero moja partnerka poprzednia nimfomanka jakos mnie zarazila...

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć, z czym wiąże się Pana wysoki popęd seksualny. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Może Pan skonsultować się z psychologiem seksuologiem w swoim mieście.

Pozdrawiam!