Niski popęd seksualny u 24-latka po wazektomii

Co może być przyczyną słabego popędu seksualnego u zdrowego 24 latka? Dodam tylko, że mieszkam od 2 lat w UK oraz we wrześniu 2014 roku poddałem sie zabiegowi wazekotomii.

Dzień dobry!

Aby rozpoznać podstawy niskiego libido, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badan diagnostycznych, co przekracza możliwości kontaktu internetowego.

Pozdrawiam!

Prawidłowo wykonana wazektomia u młodych ludzi nie ma wpływu na libido.
U mężczyzn, których partnerki urodziły tyle dzieci, że mają juz dość i bardzo boja się kolejnej ciąży - seks jest lepszy (rośnie pożądanie) ponieważ partnerki stają się lepszymi kochankami.

U młodych mężczyzn najczęstszą przyczyną spadku libido jest stres albo przepracowanie.

Partnerka młodego bezdzietnego mężczyzny jak dowie się, że ten wykonał u siebie wazektomię - często staje się gorszą niż poprzednio, mniej żarliwą kochanką.

Młode bezdzietne kobiety zwykle nawet jeżeli deklarują inaczej (w co same wierzą) często podświadomie otwarte są na posiadanie w przyszłości dziecka.

Często uprzedzam o tym moich pacjentów a oni zwykle nie dowierzają - niejednokrotnie potem tacy sceptycy ze zdziwieniem przyznawali mi rację.

Ten mechanizm mógłby być przyczyną spadku libido do Pańskiej partnerki.

Inne przyczyny mogą mieć podłoże w jakichś zaburzeniach zdrowotnych i tu trzeba by rozpocząć diagnostykę.

Wykonuję wazektomię od lat. Pan już wie o niej wiele jednak gdyby chciał Pan dowiedzieć się więcej to zapraszam na stronę:
http://wazektomia.warszawa.pl

Pozdrawiam
Robert Kulik