Dlaczego partner odmawia seksu?

Mam problem z partnerem. Jesteśmy razem prawie 3 lata. Od dłuższego czasu nie chce uprawiać ze mną seksu. Ja bardzo tego potrzebuję, przez co często napieram i prowokuję rozmowy na ten temat. On twierdzi, że to przez jego przybranie na wadze - ja w to nie wierzę. Odtrąca mnie, nie jest taki jak kiedyś, nie wiem co się dzieje. Poza tym ma problemy ze złością - kumuluje i wybucha, nie chce rozmawiać. Zaproponowałam wspólną terapię albo seksuologa - odmawia. Co się z nim dzieje? Co powinnam zrobić?

Być może Pani wizyta u lekarza seksuologa, rozmowa o Waszym związku, pomoże Pani zacząć rozwiązywać problem.
W Łodzi jest Pani dr Aleksandra Robacha, konsultant wojewódzki, lekarz seksuolog oraz specjalista psychiatrii.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, Poznań. 7/17

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć, jakie są przyczyny zmian w zachowaniu Pani partnera bez osobistego kontaktu i większej ilości informacji. Rzeczywiście, konsultacja z psychologiem jest dobrym pomysłem.

Pozdrawiam!