Problemy ze wzwodem przy wadach kręgosłupa i napiętych mięśniach

W itam jestem 32 letnim mezczyznom i mam pytanie czy przy problemach z kregoslupem min. wada postawy lordoza i kifoza oraz skrzywieniu bocznym kregoslupa oraz napietych miesniachi wysunietej do tylu miednicy moga wystepowac problemy z utrzymaniem penisa we wzwodzie wzwod poranny wystepuje .i czy w tym przypadku suplementy diety dostepne w aptece pomoga tu czy lepiej udac sie do lekarza rodzinnego lub urologa dziekuje

Takimi problemami zajmują się lekarze seksuolodzy. W Łodzi jest dr Aleksandra Robacha, konsultant wojewódzki. Specjaliści płci męskiej są w Warszawie i Poznaniu.
Możliwe, że w Łodzi uzyska Pan pomoc w ramach NFZ, czyli nieodpłatnie, jeśli jest Pan ubezpieczony w NFZ.
Proszę odróżniać seksuologów lekarzy od psychologów-seksuologów, w Pana przypadku potrzebny jest lekarz,
Zażywanie reklamowanych tzw. "suplementów" bez konsultacji ze specjalistą nie jest właściwą opcją postępowania. Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl