Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z kręgosłupem a zaburzenia erekcji

Witam. Od ok maz ma problemy z erekcja. Nie podczas kazdego stosunku ale zdarza sie ze zanika wzwod. Probujemy aby wrocil do kondycji sprzed kilku minut ale nie udaje sie. Czasem kontynuujemy stosunek ale niestety mimo wszystko nie podnosi sie do oczekiwanej pozycji. Oczywiscie maz sie denerwuje i spedza mu to Sen z powiek I chcialabym sie dowiedziec co moze byc przyczyna I do jakiego lekarza ma sie udac urolog, androlog? Ma 33 Lata. Ma problemy z kregoslupem czy to moze wplywac na sytuacje?
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Diagnostyką i leczeniem zaburzeń wzwodu zajmują się głównie lekarze seksuolodzy.
Schorzenia kręgosłupa mogą mieć wpływ na pojawianie się zaburzeń, ale jest wiele innych przyczyn tych problemów. Jedną z najczęstszych jest np. palenie papierosów.
Andrologia zajmuje się płodnością mężczyzn. Andrologami są najczęściej lekarze ginekolodzy.
Na naszym Portalu jest dużo materiałów na temat potencji mężczyzn, w tym o zaburzeniach wzwodu.
Warto podkreślić, że jeśli występują powtarzające się zakłócenia wzwodu, to zażywanie tzw. "suplementów' na własną rękę jest zwykle nieefektywne.
Warto przeanalizować tryb życia oraz skorzystać z porady specjalisty.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy