Kifoza i lordoza kręgosłupa a słaba erekcja

witam szanowni panstwo jestem 30letnim facetem majacym problemy z kregoslupem a jest to wada postawy lordoza kifoza i mam bardzo napiete miesnie a moj problem polega na tym ze moj penis podczas wzwodu jest miekki erekcje nocne i poranne wystepuja i chcialem sie spytac czy podczas wady postawy mozna jakos wzmocnic wzwod chodzii o to zeby penis byl bardziej sztywniejszy czy mozna stosowac tabletki na erekcje podczas tej wady czy sa inne mozliwosci prosze o odpowiedz z gory dziekuje

Zaburzenia wzwodu poddają się skutecznemu leczeniu niezależnie od przyczyny.
Kilkanaście procent naszych Pacjentów ma równocześnie problemy ortopedyczne.
Przestrzegam przed preparatami z internetu i z reklam telewizyjnych.
Pozdrawiam.