Problemy ze wzwodem a wady kręgosłupa

Witam jestem mezczyzną majacym 31 lat .prosze o informacje czy przy wadzie postawy lordozie i kifozie oraz majac skrzywienie kregoslupa na prawa strone oraz napietymi miesniami w plecach dolnej czesci moga wystepowac problemy ze wzwodem i czy mozna stosowac permen king aby wzmocnic erekcje dziekuje

Mają prawo występować problemy seksualne, choć nie zawsze występują.
Zaburzenia erekcji wymagają leczenia specjalistycznego.
Suplementy mogą podnieść poziom libido, ich wpływ na ukrwienie penisa jest zwykle niewystarczający. Dotyczy to także Permen King. Seksuolodzy rzadko zalecaja tego typu preparaty.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl