Słaby popęd seksualny u 21-letniej kobiety

Witam. Mam 21 lat. Mam powodzenie wśród płci przeciwnej jednak mam także jakieś kompleksy- chociaż nie sądzę że w tym tkwi problem. Wydaje mi się że jestem osobą aseksualną. Prawie nigdy- a jak już- bardzo słabo odczuwam popęd sexualny. Uwielbiam całowanie i dotyk. Ale na tym się kończy. Jestem dziewicą jednak uprawiałam już z partnerem sex oralny. POMOCY

Dzień dobry!

Ludzie naturalnie różnią się między sobą poziomem potrzeb seksualnych. Jest możliwe, że jest Pani osobą o niskim (lub bardzo niskim) libido. Ze względu na młody wiek równie prawdopodobne (a wręcz o wiele bardziej prawdopodobne) jest jednak, że brak potrzeb i ochoty na seks wiąże się z nierozbudzeniem seksualnym.
Kobieca seksualność rozwija się z wiekiem, czasem, rosnącym doświadczeniem, relacją z partnerem itp. Naturalnie jej szczyt (największe możliwości i potrzeby seksualne) przypadają u większości pań na 30-40 rok życia.

Pozdrawiam!