Problemy z kontaktami seksualnymi u 23-latka

Jestem młodym, zdrowym i atrakcyjnym mężczyzną. Jednocześnie coś jest nie tak z moją seksualnością.Po pierwsze mam problem z utrzymaniem wzwodu w kontakcie z partnerką ( łatwo rozkojarzam się, tracę napięcie i podniecenie ).Podobają mi się kobiety naturalnie ( zastanawiałem się czy coś nie tak z moją orientacją.Chciałbym także zapytać jak mają się kwestie oglądania pornografii oraz masturbacji, czy i w jakim stopniu może to wpływać na popęd i " aktywność" seksualną.Nie jestem zadowolony z sytua

Witam
Aby omówić kompleksowa pańską sytuacje należy umówić się osobiście ze specjalista seksuologiem, ponieważ jest to u pana sytuacja złożona. Oczywiście oglądanie pornografii i masturbacja maja wpływ na popęd i aktywność, ale aby to ocenić wskazana jest wizyta u seksuologa. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Zaburzenia erekcji mogą mieć różne przyczyny, m.in. nawyki masturbacyjne i (w równie dużym stopniu) nawyki związane z pornografią. Jeśli jest to aktywność nadmierna/ nawykowa/ o charakterze uzależnienia lub kompulsji itp. może istotnie negatywnie wpływać na sprawność seksualną.
Konieczna jest jednak dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!