Brak przyjemności z seksu oralnego

Witam mam pytanie czy jak chłopak robi mi za każdym razem minetkę to czy jest to możliwe że z przyzwyczajenia mogę nie odczuwać przyjemności w czasie seksu wewnętrznego ???? ponieważ na początku jak straciłam dziewictwo jakiś miesiąc po było mi bardzo dobrze i za każdym razem oczywiście robił mi minetkę i po jakimś czasie już nie odczuwałam takiej przyjemnosci jak wcześniej co może być nie tak ???

Proponuje zachować spokój i poddać się sytuacji, nadmiernie się nie obserwując...
Gdyby jednak Panią cokolwiek niepokoiło, to najlepiej odwiedzić panią psycholog-seksuolog.
Rozwiązanie spraw intymnych za pomocą Sieci jest mało prawdopodobne.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry.

Preferencje sposobów pobudzania są indywidualne i nie są wskaźnikiem jakichkolwiek nieprawidłowości. By może "minetka", o której Pani pisze, wiążąca się z pobudzaniem łechtaczki, jest dla Pani przyjemniejsza, niż "tradycyjny" stosunek?
Odpowiadając na Pani pytanie: Istotnie, z przyzwyczajenia można odczuwać mniejszą przyjemność z różnych rodzajów stymulacji, co jednocześnie nie kwalifikuje Pani, ani nikogo innego do doszukiwania się deficytów w sferze seksualnej.

Pozdrawiam.