Jak sobie poradzić ze zbyt wczesnym wytryskiem?

Witam. Mam duży problem. Z jednej strony jestem bardzo podniecony, ale niestety mam też zbyt wczesny wytrysk. Kiedy dochodzi do momentu gdy mam ubrać prezerwatywę to niestety mój członek traci moc... A na takiego, jak wiadomo prezerwatywy ubrać się nie da. Pewnie jest to spowodowane tym że bardzo skupiam uwagę żeby dobrze wytrzeć penisa i dobrze ubrać gumkę (żeby mieć pewność że nie wpadniemy), a na dodatek stres przez ten przdewczesny wytrysk. Jak sobie z tym poradzić? Próbowaliśmy już 3 razy.

Problemem wytrysku należy się zająć później.
Być może kontrola nad wytryskiem poprawi się, gdy zaistnieje współżycie, po kilkunastu regularnych kontaktach...
Nie należy zbyt długo prowadzić gry miłosnej, tylko dążyć do penetracji, gdy jest to możliwe, gdy jest wystarczająca wilgotność u Partnerki.
Prezerwatywę należy wcześniej przygotować do użycia, a nie w czasie "ars amandi"...
Moment zakładania gumki jest niekorzystny dla erekcji u większości panów, dlatego należy do perfekcji opanować nakładanie, powinny wystarczyć 2-3 seksundy... W takim czasie penis nie zdąża zwykle zareagować ucieczką krwi z ciał jamistych...
I spokojnie proszę próbować, zapewne sobie poradzicie.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl