Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przedwczesny wytrysk i krótki stosunek seksualny

Dzień dobry . mam poważny problem który dotyczy przedwczesnego wytrysku chodzi o to że gdy z moją partnerką życiową uprawiamy seks to jest problem tego typu gdyż dochodzi do zbliżenia to jest ten seks ale nie trwa to długo jestem z tego strasznie nie zadowolony seks czyli od czasu włożenia penisa do pochwy seks trwa 1 minutę .. a gdy po odpoczynku próbujemy jeszcze raz to ten czas jest trochę dłuższy ale to i tak nie daję satysfakcji do cierpie na tym . Proszę o jakąś poradę .
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Przedwczesny wytrysk należy leczyć i są sposoby pomocy w problemie.
W tak młodym jednak wieku brak kontroli nad wytryskiem jest powszechny, tym bardziej, że współżycie zwykle nie jest zbyt częste i regularne.
Na razie nie robiłbym z tego problemu, jest spora szansa na samoistna poprawę.
Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witam. jest Pan jeszcze bardzo młodym i niedoświadczonym kochankiem i to co Pana spotyka jest normalne. Młodzi mężczyźni nie potrafią dobrze panować nad ejakulacją. Proszę jednak pamiętać - trening czyni mistrza.
Po pierwsze proszę stosować treningi masturbacyjne, podczas których należy skupiać się maksymalnie na doznaniach fizycznych. Trening służy nauczeniu się wychwytywanie , kiedy następuje moment, kiedy jest jeszcze "odwrót". Jeśli się Pan tego nauczy podczas masturbacji, przełoży Pan te umiejętności na stosunek z partnerką. Dobrym pomysłem jest także doprowadzenie się do wytrysku podczas gry wstępnej, by do stosunku przystąpić podczas kolejnej erekcji. Można także użyć prezerwatyw z benzokainą - sbustancją znieczulającą, która zmniejsza odczucia dotykowe i wydłuża stosunek.

0

Witam, jest kilka sposobów terapii:
1) masturbacja ok. 2 godz. przed spodziewanym współżyciem lub odbycie drugiego stosunku jakiś czas po pierwszym (ten drugi na ogół jest dłuższy).
2) ćwiczenia (długa - 10 - 15 min masturbacja bez dopuszczania do wytrysku w międzyczasie)
3) wizyta u urologa lub seksuologa i leczenie farmakologiczne. Stosuje się środki miejscowo zmniejszające wrażliwość na bodźce (kremy, żele) lub w pewnych przypadkach leki doustne. UWAGA ! Ostatnio wprowadzono do leczenia lek specjalnie skonstruowany do leczenia tej dolegliwości - nazywa się Priligy. Polecam stronę www.nietylkomoment.pl . Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy