Sposoby na walkę z przedwczesnym wytryskiem

Jestem Dawid i cierpie na przedwczesny wytrysk. Mam 18 lat i czuje wielki dyskomfort podczas stosunku. Dodam ze dziewcxyna ma 17lat nie wiem co mam robic. Prosze pomozcie

Powinien uregulować się po dłuższym okresie regularnych i częstych kontaktów. Jeśli tak się nie stanie, to wskazana wizyta u lekarza seksuologa.
Warto dodać, że tzw.stosunek przerywany sprzyja szybkiemu wytryskowi.
Pozdrawiam. JW

Witam, tego rodzaju objawy występują często u młodych mężczyzn, rozpoczynających, zazwyczaj nieregularne, życie płciowe i ich podłoże jest zazwyczaj czynnościowe, częściowo psychogenne.... Zazwyczaj po pewnym czasie ustępują samoistnie, bez śladu. Przedwczesny wytrysk można rozpoznawać u mężczyzn prowadzących regularną aktywność seksualną w postaci stosunków (lub ich prób).
Tak na wszeli wypadek...
istnieje kilka sposobów terapii o różnej skuteczności:
1) masturbacja ok. 2 godz. przed spodziewanym współżyciem lub odbycie drugiego stosunku jakiś czas po pierwszym (ten drugi na ogół jest dłuższy).
2) ćwiczenia (długa - 10 - 15 min masturbacja bez dopuszczania do wytrysku w międzyczasie)
3) wizyta u urologa lub seksuologa i leczenie farmakologiczne. Stosuje się środki miejscowo zmniejszające wrażliwość na bodźce (kremy, żele) lub w pewnych przypadkach leki doustne. UWAGA ! Ostatnio wprowadzono do leczenia lek specjalnie skonstruowany do leczenia tej dolegliwości - nazywa się Priligy. Polecam stronę www.nietylkomoment.pl . Pozdrawiam RH
Pozdrawiam RH