Sposoby na opóźnienie wytrysku u 40-letniego mężczyzny

Witam jak opuznic wytrysk bardzo szybko dochodze i wstyd mi pomocy

Witam, jest kilka sposobów terapii:
1) masturbacja ok. 2 godz. przed spodziewanym współżyciem lub odbycie drugiego stosunku jakiś czas po pierwszym (ten drugi na ogół jest dłuższy).
2) ćwiczenia (długa - 10 - 15 min masturbacja bez dopuszczania do wytrysku w międzyczasie)
3) wizyta u urologa lub seksuologa i leczenie farmakologiczne. Stosuje się środki miejscowo zmniejszające wrażliwość na bodźce (kremy, żele) lub w pewnych przypadkach leki doustne. UWAGA ! Ostatnio wprowadzono do leczenia lek specjalnie skonstruowany do leczenia tej dolegliwości - nazywa się Priligy. Polecam stronę www.nietylkomoment.pl . Pozdrawiam RH