Przedwczesny wytrysk po kilku minutach seksu

Witam co moge zrobić jak mam przed wczesny wytrysk po kilku minutach jak się kocham z partnerka.

Dzień dobry!

Kilka minut to przeciętny i prawidłowy czas trwania stosunku seksualnego. O wytrysku przedwczesnym mówimy, kiedy
- czas trwania stosunku wynosi poniżej jednej-dwóch minut (według różnych kryteriów diagnostycznych niewielkie różnice)
- mężczyzna czuje, że nie ma kontroli nad momentem wytrysku, nie ma możliwości go opóźnić ani powstrzymać
- sytuacja ta wygląda niezmiennie i zdarza się przy wszystkich/ większości stosunków
- mimo regularnego i częstego współżycia.

Jeśli zauważa Pan u siebie jedną lub kilka z powyższych, proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy. Leczenie opiera się zazwyczaj o przyjmowanie leków, psychoterapię oraz metody treningowe uczące zwiększania świadomości swojego ciała, lepszego poznania mechanizmu erekcji i orgazmu oraz lepszej kontroli nad momentem wytrysku.

Pozdrawiam!