Jak można poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem?

Witam serdecznie. Mam problem z przedwczesnym wytryskiem i chciałbym się poradzić jak najlepiej zacząć walkę z tą dolegliwością... Mam 23 lata i jestem w stałym związku od lat 5 z jedna partnerką. Pozdrawiam Łukasz

Dzień dobry!

Aby zdiagnozować wytrysk przedwczesny i zaproponować właściwą formę leczenia, konieczne jest zebranie większej ilości informacji i osobista rozmowa. Najczęściej właściwą drogą jest leczenie farmakologiczne, często w połączeniu z metodami treningowymi lub psychoterapią. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!