Jak opanować przedwczesny wytrysk?

Witam choć mam 34 lata chciał bym się zapytać dla czego mam tak szybki wtrysk który nie zadowoli mojej żony Chciał bym otrzymać co zrobić jakie lekarstwa by było lepiej

Dzień dobry!

Aby zdiagnozować wytrysk przedwczesny oraz rozpoznać jego przyczynę i mechanizm powstania (każdy człowiek i każda historia jest nieco inna) i utrwalenia się takiej reakcji, konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Leczenie zazwyczaj opiera się o farmakologiczne (leki przepisuje i leczenie prowadzi lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapeutyczne (terapię seksuologiczną prowadzi psycholog seksuolog). Niekiedy wskazana jest terapia indywidualna, niekiedy terapia małżeńska, wspólnie z partnerką.

Na podstawie skąpych informacji, nie jest w stanie udzielić Panu szerszej informacji.

Proszę osobiście zgłosić się do seksuologa w swoim mieście.

Pozdrawiam!

Wielu mężczyzn ma podobny problem ale jego przyczyny są bardzo różnorodne. Wymagana w tym wypadku jest konsultacja u lekarza i psychologa seksuologa.Pozdrawiam