Sposoby na przedwczesny wytrysk

Witam, ma do Pani kilka pytań. Pierwsze to o preejakulat. Rozumiem, że jest to normalna reakcja ale gdy całuje się z dziewczyną to jest go aż tyle, że mam mokre spodnie (jest to nie komfortowe), jest jakiś sposób na zmniejsze go? Drugie pytanie jaki sposób Pani poleci na przedwczesny wytrysk? W momencie gdy wchodzę w partnerkę, po dwóch trzech razach dochodzę. I ostatnie pytanie o długość, mój ma 9cm, nie wpadam w jakieś kompleksy ale czy jest sposób na powiększenie go? Z góry dziękuje za pomoc

Dzień dobry!

Tak, preejakulat podczas podniecenia jest naturalną reakcją. Ilość jest cechą indywidualną.

Leczenie wytrysku przedwczesnego opiera się zazwyczaj o leczenie farmakologiczne (prowadzi lekarz seksuolog) i/ lub psychoterapię (prowadzi psycholog seksuolog lub psychoterapeuta). Pierwszym krokiem, aby ocenić, czy i która z tych dróg jest właściwą, konieczne jest pełne rozpoznanie sytuacji, diagnoza. Każdy człowiek i każda historia jest inna, różne są też przyczyny, mechanizmy i sposoby leczenia wytrysku przedwczesnego u różnych mężczyzn.

Członek można powiększyć zabiegowo.

Pozdrawiam!

Mgr Justyna PiÄtkowska

Przypominam Pani Piątkowskiej o roli Urologów w diagnostyce i leczeniu zaburzeń urologów - we współpracy z seksuologami lub psychologami. Mogę polecić zespół w ramach którego w taki właśnie kompleksowy sposób podchodzi się do tych wyzwań: https://klinikadlamezczyzn.pl/wytrysk-przedwczesny/