Jak leczyć przedwczesny wytrysk u 30-latka?

Witam, Mam 30lat I nie lada problem seksualny. Moje pytanie brzmi czy da się wyleczy nabyty przedwczesny wytrysk przez przyspieszona masturbacje w okresie dojrzewania (zmuszalem się do orgazmu). Teraz mój stosunek trwa może 20 sekund i myślę o tym tylko jak nie skończyć a nie czerpie przyjemnośći.

Dzień dobry!

Tak, leczenie zazwyczaj opiera się o farmakologiczne (prowadzi lekarz seksuolog) i psychoterapeutyczne (prowadzi psycholog seksuolog/ psychoterapeuta).

Pozdrawiam!