Problem z bardzo szybkim wytryskiem

Witam Mam problem z bardzo szybkim wytryskiem. Dochodzę już podczas pieszczot, gdy jeszcze nawet nie dojdzie do penetracji. Wystarczy że kobieta całuje mnie w erogenne punkty np. w szyję i ja już wtedy dostaje orgazmu. Moje doświadczenie seksualne jest przez to praktycznie żadne. Nigdy nie doszło do współżycia. Jestem załamany. Czy można coś z tym zrobić ?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u seksuologa.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Leczenie wytrysku przedwczesnego (a także związanymi z nim konsekwencjami, np. obniżonej samooceny, lęków, stanów depresyjnych itp.) zazwyczaj opiera się o leczenie farmakologiczne (prowadzi lekarz seksuolog) i psychoterapię (psycholog seksuolog).

Pozdrawiam!